Tankuj z Bridgestone

Oponeo 01-12-2014
Tankuj z Bridgestone

Wszyscy, który zakupią w Oponeo.pl komplet opon zimowych marki Bridgestone otrzymają kartę BP SuperCard o wartości 100 zł. Warto się spieszyć, ponieważ promocja trwa do wyczerpania zapasów.

BP SuperCard to karta podarunkowa, która pozwala płacić bezgotówkowo za dowolne zakupy na stacjach BP. Tylko od jej posiadacza zależy czy za otrzymane 100 zł zatankuje paliwo, zrobi zakupy w sklepie BP, skorzysta z myjni bądź oferty kawiarni Wild Bean Cafe.

Promocja, dzięki której każdy może otrzymać BP SuperCard o wartości 100 zł, trwa od 1 grudnia do wyczerpania kart. Na kierowców, którzy kupią komplet (4 szt.) zimowych opon Bridgestone czeka 150 kart BP SuperCard.

W przypadku zakupu kilku kompletów opon, klient może odebrać większą ilość kart podarunkowych. Warto również wspomnieć, że środki znajdujące się na karcie BP SuperCard można zrealizować na każdej stacji BP w Polsce.

BP Super Card zostanie wysłana pocztą po 14 dniach od dokonania zakupu. Przed użyciem należy zarejestrować ją na stronie www.bpsupercard.pl, a ze środków dostępnych na karcie można skorzystać w ciągu 12 miesięcy od daty aktywacji.

Załączniki