Wygraj komplet opon zimowych Continental za złotówkę!

Oponeo 01-12-2014
Wygraj komplet opon zimowych Continental za złotówkę!

Każdy, kto do 31 grudnia kupi komplet opon zimowych Continental, ma szansę na otrzymanie ich za złotówkę. Wystarczy w kilku zdaniach opisać siebie jako kierowcę, aby uzyskać możliwość zwrotu pieniędzy za ten zakup.

Udział w konkursie może wziąć każdy, kto kupi komplet opon zimowych Continental i napisze krótką historię o sobie (odpowiadając na pytania: jakim kierowcą jesteś, jakim starasz się nie być, na co zwracasz uwagę podczas prowadzenia samochodu, jakie drogi lubisz i co Cię denerwuje), a następnie wypełni test przygotowany przez specjalistów z firmy Continental.

Obecnie trwa trzecia edycja tego konkursu (od 1 grudnia do 31 grudnia 2014). Na kupienie opon, wysłanie historii i wypełnienie testu kierowcy mają czas do ostatniego dnia trwania rozgrywki.

Na autorów najciekawszych historii czekają nagrody w postaci zwrotu kosztów za zakupione opony i korekta dokumentu zakupu do kwoty 1 zł. W tej edycji konkursu, podobnie jak w poprzednich, wybranych zostanie dwóch zwycięzców.

Na stronie www.oponeo.pl/konkurs-continental znajdują się opisy wysłane przez uczestników poprzednich edycji promocji, a także zwycięskie historie. Lista zdobywców nagród oraz najciekawsze opisy nadesłane przez kierowców zostaną opublikowane w zakładce „lista laureatów” pod wymienionym wyżej adresem.

Załączniki